Rum Republika krabice

Rum Republika krabice

Dárková krabice je originální dárek, který doručíme po celé ČR. Obsahuje kvalitní rum vytříbené chuti, netradiční aranžmá z klobás a zeleniny.

2019012501Kód:
aranžmaVýrobce:
Kategorie:
1 650 Kč Cena s DPH:
KOUPIT

Dodávka obsahuje 1x dárková krabice, 1x klobásové aranžmá se zeleninou (7ks zeleniny a 0,75 kg klobás), 1x láhev Republika rum 0,7 l.

Tradiční hodnoty

Dokonalý vizuální vjem dokáže zajímavě prohloubit i chuťový požitek. Přesně tímto přístupem se inspirovali designéři, kteří vtiskli tomuto rumu jeho osobitý, nadčasový a exkluzivní vzhled. Prémiový design v sobě ukrývá výtečný rum tmavě jantarové barvy, s osobitou chutí a vůní.

Vytříbená chuť a vůně

Milovníci rumu a kvalitního alkoholu obecně jistě ocení tento tmavý rum z osmiletých rumů karibských zemí citlivě doslazený třtinovým cukrem. Jemná, delikátně nasládlá chuť s příjemnými tóny vanilky, sušeného ovoce a aromatických oříšků je sázkou na jistotu.

Kvalitní rum pro chvíle pohody a okamžiky plné zábavy

Ať už si chcete jen posedět se sklenkou dobrého pití, máte návštěvu, nebo jste na party a chcete se dobře bavit, pak jistě oceníte kvalitní pití. Tento rum si vychutnáte nevychlazený stejně dobře jako na ledu, záleží pouze na vašich osobních preferencích. Nabídne vám chvíle plné pohody, uvolnění a zábavy.

 


Pošli přátelům květinu Pošli přátelům květinu
DataPro Solutions, s.r.o. Vytvořeno aplikací DataPro Facebook Eshop